PAOLA MONACO DI ARIANELLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


PAOLA MONACO DI ARIANELLO

Produkty projektanta: Paola Monaco di Arianello

Paola Monaco di Arianello jest projektantem przemysłowym mieszkającym w Mediolanie we Włoszech.
Studiowała wzornictwo przemysłowe na Wydziale Architektury w Genui (Włochy) oraz na Uniwersytecie Laponii - Lapin Yliopisto (Wydział Sztuki i Projektowania) w Rovaniemi, zanim w 2009 roku uzyskała specjalizację Politecnico di Milano.
Od 2008 współpracuje z projektantką Carlottą de Bevilacqua, z którą realizuje różnorodne projekty z zakresu projektowania oświetlenia.
W pracowni architektonicznej Carlotta de Bevilacqua odpowiada za koncepcję produktu, rozwój techniczny i komunikację. Jest częstym konsultantem w zakresie projektowania produktów i grafiki dla Duńczyków, z którymi kontaktuje się po raz pierwszy w 2005 roku. W tych latach skupia się na badaniu światła.
Jako "Paola di Arianello" jest autorką kilku projektów dla Artemide jako: "System Algoritmo", "37Cube", "Mirror ID". oraz „Airlite” zaprezentowane na Light and Building 2012. Za „Algoritmo” w 2011 roku otrzymała nagrodę Red Dot Design Award.
Jej nowe produkty dla Artemide, „Empathy”, „Diaphrarm”, „Algoritmo floor”, „Algoritmo dark light LED” oraz rozszerzenie rodziny spotów „Airlite” zostały zaprezentowane na targach Euroluce 2013.
Dwa swoich nowych produktów dla Artemide ("Algoritmo dark light LED"i"Membrana") są również bohaterami nowego projektu Jean Nouvel Studio, "Projekt: biuro do życia", w Salone Ufficio Milano Fairgrounds, Rho.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek