PABLO FIGUERA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Pablo Figuera
  • Producent: Estiluz
  • Kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Cena: Cena od 285.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

PABLO FIGUERA

Produkty projektanta: Pablo Figuera

Pablo Figuera (Madryt, 1988). Kwalifikacje projektowe z Elisave School, Bachelor of Arts na University of Southampton oraz doktorat z Design Management na Universitat Politecnica de Catalunya.
Po pracy jako projektant w Boo w Barcelonie, w 2012 roku założył własne studio projektowe GoulaIFguera. Projekt koncepcyjny i komercyjny jest często postrzegany jako dwa sprzeczne terminy, ale praca Pabla Figuera znajduje się w tym pośrednim punkcie, w którym wartości komercyjne i kreatywność spotykają się i uzupełniają, tworząc biznes kosmetyczny. Projektując od samego początku, Pablo kieruje się niezbywalną zasadą: obsesyjną dbałością o kształt przedmiotu, która przejawia się w jego walorach estetycznych w wyrazie materiału, poszanowaniu procesu produkcyjnego i oczywiście jego użytkowania.
Jego prace starają się być eleganckie i łatwe do zrozumienia, z dużą dbałością o szczegóły i szczerością, ale zawsze unikają zabawnych aluzji, zbędnych ozdób i wyglądu wykraczającego poza użyteczność.
Kariera Pablo Figuera została naznaczona kilkoma nominacjami i nagrodami, z których niektóre to: Lexus Design Award (2013r. Critics Red Aede Prize (2013), lnjuve Prize (2012), brązowy medal ADI (2012), Design Plus ( w tym 20121).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek