OTA SVOBODA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


OTA SVOBODA

Produkty projektanta: Ota Svoboda

Po studiach w szkole szkła w Nowym Borze Ota Svoboda należała do duetu projektantów Born in Bor. W 2013 roku do Bommy dołączył Ota Svoboda. Będąc niezwykle wykwalifikowanym i utalentowanym, wkrótce stał się szefem rozwoju produktów i główną wewnętrzną siłą napędową nowych rozwiązań projektowych. Uczestniczył w zaawansowaniu technologicznym każdej kolekcji. Swoją kreatywną wizję łączy z kunsztem szklarskim i technologicznym know-how.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek