OSCAR TUSQUETS BLANCA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

OSCAR TUSQUETS BLANCA

Produkty projektanta: Oscar Tusquets Blanca

Architekt z zawodu, projektant z adaptacji, malarz z powołania i pisarz z potrzeby nawiązania znajomości, Oscar Tusquets Blanca jest prototypem wszechstronnego artysty, którego specjalizacja we współczesnym świecie sprowadziła go na skraj zagłady.
Urodzony w Barcelonie w 1941 roku, ukończył jako architekt w 1965 w Escuela Técnica Superior de Arquitectura w Barcelonie. Członek-założyciel nieistniejącego już Studio Per, pracował z Lluísem Clotetem do 1984 roku nad większością swoich projektów, w tym Casa Fullà, Casa Regás i Belvedere, House in Pantelleria i La Balsa Restaurant. W 1975 roku wraz ze swoim mistrzem i przyjacielem Salvadorem Dalí realizuje Mae West Room w Teatro-Museo Figuera.
Po kilkuletniej współpracy z architektem Carlosem Díazem, w 1987 roku zawiązali spółkę w celu rozwijania swoich projektów w zakresie urbanistyki, architektury, projektowania wnętrz i projektowania architektonicznego, zarówno w Hiszpanii i Francji, jak i w Holandii, Niemcy i Japonia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek