ONO ARCHITETTURA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ONO ARCHITETTURA

Produkty projektanta: ONO Architettura

Project ONO to studio architektoniczne / projektowe, które dąży do ostatniej dekady z panoramą Włoch, pasjonuje wszystko, co obejmuje profesjonalną postać zawodową w projektowaniu produktu, wszystkich projektach wnętrz, wszystkich projektach architektonicznych. La filosofia del team non moda uno specifico linguaggio, bensì un preciso atteggiamento: porre l'ascolto come „propulsore” progettuale.
Questo approccio ha permesso ad ONO design sia di specializzarsi nella progettazione dell'arareo su mis w sposób ciągły z alcuni tra i najbardziej prestiżowych międzynarodowych marek projektowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek