NUTCREATIVES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NUTCREATIVES

Produkty projektanta: Nutcreatives

Orzech, ziarno, żywa istota, która chce rosnąć. Coś pięknego zarówno w formie, jak i treści. To właśnie inspiruje Nutcreatives. Od 2008 roku staramy się tworzyć lepszy świat projektując lepsze rzeczy. Dla nas przedmioty należą do systemów, więc kwestie takie jak zrównoważony rozwój, przejrzystość środowiskowa, kwestie społeczne i lokalny rozwój gospodarczy są podstawą naszej wizji projektowania.
Jesteśmy zintegrowaną agencją projektowania produktów i ekoinnowacji. Pomagamy firmom i podmiotom publicznym w realizacji ich celów. Opracowujemy rozwiązania od pomysłu do ostatecznego wydania. Naszą misją jest rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonalnością, estetyką, jakością oraz oddziaływaniem środowiskowym, społecznym i ekonomicznym w celu przedstawienia dobrej propozycji projektowej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek