NORM ARCHITECTS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

NORM ARCHITECTS

Produkty projektanta: NORM ARCHITECTS

Norm Architects składa się z duetu projektantów Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn. Oboje uczęszczali do Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Norm powstało w 2008 roku jako multidyscyplinarne studio projektowe zajmujące się architekturą mieszkaniową, wnętrzami komercyjnymi i wzornictwem przemysłowym.
Razem Kasper i Jonas są odnoszącymi sukcesy architektami mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Norm otrzymał kilka
opracowań Norm nawiązujących do tradycji wzornictwa skandynawskiego. Dwóch projektantów inspiruje się skandynawską scenerią i wykorzystuje naturalne materiały, aby zapewnić długą żywotność projektowanych przedmiotów. Ich projekty są proste i minimalistyczne, ale również z dbałością o szczegóły, co nadaje przedmiotom zachęcający akcent. Oprócz pięknego wykonania i estetycznej prostoty, projektanci Norm podkreślają, że istotą witalności i trwałości produktów jest zachowanie nieocenzurowanej relacji z naturą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek