NOÉ DUCHAUFOUR-LAWRANCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

NOÉ DUCHAUFOUR-LAWRANCE

Produkty projektanta: Noé Duchaufour-Lawrance

Projektant i projektant wnętrz Noé Duchaufour-Lawrance zdefiniował swój własny język za pomocą naturalnych kształtów, które są jednocześnie giętkie, organiczne, płynne i ustrukturyzowane. Podwójna pasja do materiału i kształtu zawarta w dwuaspektowym kierunku studiów: przede wszystkim ukończenie kursu Rzeźby w Metalu (w Ecole Nationale Supérieure des Arts Appliqués et des Métiers d'Art), a następnie projektowanie na Uniwersytecie im. Art Decoratif w Paryżu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek