NODESIGN STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

NODESIGN STUDIO

Produkty projektanta: Nodesign Studio

Nodesign to wielokrotnie nagradzane studio projektowe założone przez Jean-Louis Frechin i skupiające się na innowacjach i kreacji technologicznej. Pionier projektowania cyfrowego, Nodesign, jest uznanym ekspertem w zakresie nowych produktów: połączonych obiektów, usług, pięknych interfejsów, cyfrowej produkcji, danych, urbanistyki.
Jean-Louis Frechin jest pionierem projektowania cyfrowego i kluczowym graczem w europejskim designie.
Studiował w National School of Architecture Paris-Villemin i National School of Industrial Creation (ENSCI), wykładał w College of Art and Design w Amiens oraz w National High School of Industrial Creation (Ensci / Les Ateliers ), gdzie założył Digital Design i FAbLab.
Od 2001 roku zarządza NoDesign, agencją projektowo-innowacyjną. Produkuje „neoobiekty”, jak je nazywa: przedmioty zdolne do wytwarzania, gromadzenia lub przesyłania informacji, reagowania na różne dane w ramach projektów przemysłowych, kulturalnych lub badawczych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek