NIKA ZUPANC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

NIKA ZUPANC

Produkty projektanta: Nika Zupanc

Nika Zupanc ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych i Projektowania w Lublanie w 2000 roku. Jej praca licencjacka otrzymała prestiżową nagrodę University Prešeren Award dla studentów za najwyższe osiągnięcie we wzornictwie przemysłowym w 2001 roku. Po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę jako niezależny projektant i dziś jest stałym członkiem różnych projektów projektowych na całym świecie.
W 2004 roku British Council wybrała ją jako utalentowaną młodą profesjonalistkę w projekcie Rising Stars of New Europe, a rok później została wybrana jako finalistka krajowego konkursu w dziedzinie projektowania produktu w konkursie IYDEY (Międzynarodowy Młody Projektant Roku) nagroda, organizowana przez British Council i 100% Design. W latach 2005-2007 prezentowała swoje prace wszędzie, od 100% Design and Designersblock w Londynie, Young Talent Show w Hongkongu, Review Gallery w Centre for Architecture and Design and Lighthouse w Glasgow po Milan Satellite i wystawy w galeriach.
W kwietniu 2008 roku firma meblowa MOOOI zaprezentowała swoją rodzinę lamp Lolita na SaloneDel Mobile w Mediolanie. W czerwcu 2008 jej krzesło Maid zostało wystawione w ramach wystawy Backstage: A Sideview na wystawie MOROSO Design Collection w Galerii 113, której kuratorką była Patrizia Moroso. W kwietniu 2009 Zupanc zaprezentował w Superstudio Piu szereg przedmiotów z własnej kolekcji; jej wystawa nosiła tytuł Sam kupię kwiaty. Wystawa była postrzegana jako jeden z największych hitów Milan Design Week. Ponadto MOROSO wprowadziło krzesło Tailored. W kwietniu 2010 roku zaprezentowała nową wystawę swoich prac w Tymczasowym Muzeum Nowego Wzornictwa w Superstudio Piu. Stół 5 O'Clock i krzesło 5 O'Clock zaprojektowane przez Zupanc zostały wprowadzone jako część kolekcji MOOOI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek