NEIL POULTON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


NEIL POULTON

Produkty projektanta: Neil Poulton

Neil Poulton jest urodzonym w Szkocji projektantem produktów mieszkającym w Paryżu we Francji. Specjalizuje się w projektowaniu prostych, masowo produkowanych przedmiotów i jest zdobywcą wielu międzynarodowych nagród za wzornictwo. Poulton projektuje i opracowuje najlepiej sprzedające się, nagradzane produkty dla takich producentów, jak LaCie, Artemide, Megalit, Atelier Sedap, La Tete au Cube, Danese Milano, Glenmorangie i Guzzini Food Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek