NATHAN YONG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

NATHAN YONG

Produkty projektanta: Nathan Yong

Nathan Yong jest absolwentem Temasek University of Technology na kierunku Industrial Design w 1991 roku. Karierę rozpoczynał nie jako projektant, ale jako handlowiec, a także rozwijał produkty dla różnych firm w Singapurze. Dzięki tym zawodom podróżował do różnych krajów, w tym do Indii, Wietnamu, Tajlandii i Indonezji, aby pozyskiwać wysokiej jakości producentów i rzemieślników do opracowywania i produkcji mebli i akcesoriów domowych. Dzięki tej wystawie nauczył się różnych technik produkcji i rzemiosła.
W 1999 roku Nathan otworzył swój pierwszy sklep detaliczny o nazwie Air Division, sprzedając własne wyroby wykonane przez azjatyckiego rzemieślnika. Dywizja Lotnicza szybko się rozwijała i odniosła komercyjny sukces zarówno w Singapurze, jak i za granicą. Następnie Nathan sprzedał Air Division i uzyskał tytuł magistra na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Australii, który następnie ukończył z tytułem Master of Design Honors. Przez dwa kolejne lata (2006 i 2007) Nathan zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Concept Design Award za projekty koncepcyjne masowej produkcji trumny i przenośnego grzejnika pokojowego. Następnie, w 2008 roku, Nathan otrzymał prestiżową nagrodę Presidential Award of Singapore; Projektant Roku, najwyższe wyróżnienie przyznawane projektantom ze wszystkich dyscyplin kreatywnych w Singapurze. Jego prace inspirowane są prostymi wizualnymi wspomnieniami codzienności, ale przywracane z lekką powściągliwością. Zamiast niepotrzebnych szczegółów, oddaje poezję produktów dzięki rygorystycznym badaniom i inżynierii, tworząc świeże style i funkcje, które bez wysiłku wpasowują się w życie użytkownika.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek