NATHALIE LÉTÉ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

NATHALIE LÉTÉ

Produkty projektanta: Nathalie Lété

Nathalie lete urodziła się w 1964 roku. Mieszka i pracuje w Paryżu. Pracuje na wiele sposobów, mieszając różne techniki i media, ilustrację, ceramikę, tekstylia i malarstwo... Inspirują ją podróże, ale także mieszanie starych zabawek ze starymi rycinami kwiatów i zwierząt. Jej twórczość jest kolorowa, naiwna i poetycka, czasem dziwna, aż do art brut. O jej świat dba sztuka popularna i ludowa. Produkuje książki dla dzieci i grafików, zabawki dziane i pluszowe, obrazy na szkle, naczynia wzorzyste, ale także pocztówki, rzeźby ceramiczne, T-shirty z sitodrukiem, dywaniki i biżuterię w limitowanych seriach... zarówno dla siebie jak i na zamówienie .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek