NAO TAMURA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

NAO TAMURA

Produkty projektanta: Nao Tamura

Nao Tamura to projektant w najnowocześniejszych kategoriach. Jej talenty wykraczają poza kultury, języki, dyscypliny, koncepcje i style, a konsekwencja w inteligentnym myśleniu zawsze była sercem jej pracy. Jest naprawdę globalny w swoich spostrzeżeniach i implementacji. Jako produkt społeczności kreatywnych z Tokio i Nowego Jorku, jej rozwiązania są równie łatwe w świecie 2D i 3D z niesamowitą umiejętnością nawiązywania emocjonalnego kontaktu z publicznością. Nao sprzeciwia się kategoryzacji, na którą często nalega branżowy status quo. Jej unikalne rozwiązania to coś więcej niż design i rzadka równowaga innowacji i piękna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek