MORTEN & JONAS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MORTEN & JONAS

Produkty projektanta: Morten & Jonas

Morten and Jonas został założony w 2011 roku i jest duetem projektowym z siedzibą w Oslo w Norwegii, pracującym w różnych dziedzinach projektowania. Koncentrujemy się głównie na obiektach domowych i otoczeniu ludzkim wraz z klientami takimi jak Northern Lighting, TV2, Ligne Roset, Petite Friture, Bolia, Correctional service i Mitab.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek