MORO PIGATTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

MORO PIGATTI

Produkty projektanta: Moro Pigatti

Graziano Moro e Renato Pigatti condividono gusti, idee e sogni: per entrambi la creativita deve essere libera di essere applicata a qualsiasi oggetto, purché generi nuovi stimoli ed emozioni nella quotidiana di bonfire na tyłku, na co dzień i według własnego uznania: aby ten naturalny gołąb do gustu i pasji, które statystycznie i stale są w modzie i designie. Nel primo sono passati in brevissimo tempo dalle consulenze per i grandi brand alla fondazione della propria azienda Magazzini del Sale nel 2001, per il secondo, invece, hanno dateto vita alla Design of Love, przejęty w 2015 roku przez SLIDE, convilupi hanno w ciągłej ewolucji, zawiera około 20 pozycji do dnia dzisiejszego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek