MORENO DE GIORGIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

MORENO DE GIORGIO

Produkty projektanta: Moreno De Giorgio

Moreno pochodzi z Treviso w 1967 roku. Jestem laureatem architektury IUAV w Wenecji, w lodzie. Nel 2000, wraz ze swoim partnerem Hangar, Fonda i Dirige Hangar Lab, Dipartiment di Design, skupił się na wszystkich współczesnych projektach społecznościowych. Postrzeganie przestrzeni i zmysłowe kombinacje wszystkich wybranych iluminacji technicznych, które można zmieniać poprzez większe zainteresowania zawodowe, z prawdziwą pasją do nowych tematów projektowania oświetlenia, które są związane z oświetleniem osadzonym w prawdziwej epoce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek