MONICA ARMANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

MONICA ARMANI

Produkty projektanta: Monica Armani

Architekt i projektantka Monica Armani urodziła się w Trydencie. Obecnie dzieli swój czas między Trento i Mediolan. Karierę zawodową rozpoczęła współpracując z ojcem, racjonalistą architektem Marcello Armanim, który przekazał jej pasję do projektowania i planowania, dbałość o szczegóły i zapał do odkrywania nowych pomysłów.
W 1996 roku wraz z Lucą Dallabetta stworzyła udaną linię produktów: progetto 1 , charakteryzującą się prostym i innowacyjnym designem, co uczyniło z Moniki Armani markę w świecie współczesnego designu.
W 2005 roku projekt został uruchomiony przez B&B Italia i od tego czasu Monica Armani pracowała dla najważniejszych międzynarodowych firm projektowych w tym sektorze, m.in. . B&B Italia, Boffi, Luceplan, Tribù, KFF, Studio TK, Kasthall, Snaidero, Cassina, Gallotti e Radice, Molteni & C, Moroso, Varaschin, Punt, Riva 1920, Effeti, Mutina, Poliform, Cappellini i Viccarbe.
W swoich projektach, estetyce formalnej, innowacjach i inżynierii daje życie niepowtarzalny i rozpoznawalny styl, charakteryzujący się ciągłym połączeniem wzornictwa przemysłowego , architektury i dekoracji wnętrz: połączenie, które daje nieoczekiwane wykorzystanie przestrzeni, z innowacyjnym i konkretne rozwiązania techniczne, od oświetlenia po elewację, od podziałów wnętrz po rozwiązania projektowe roślin


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek