MONICA ARMANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MONICA ARMANI

Produkty projektanta: Monica Armani

Architekt i projektantka Monica Armani urodziła się w Trydencie. Obecnie dzieli swój czas między Trento i Mediolan. Karierę zawodową rozpoczęła współpracując z ojcem, racjonalistą architektem Marcello Armanim, który przekazał jej pasję do projektowania i planowania, dbałość o szczegóły i zapał do odkrywania nowych pomysłów.
W 1996 roku wraz z Lucą Dallabetta stworzyła udaną linię produktów: progetto 1 , charakteryzującą się prostym i innowacyjnym designem, co uczyniło z Moniki Armani markę w świecie współczesnego designu.
W 2005 roku projekt został uruchomiony przez B&B Italia i od tego czasu Monica Armani pracowała dla najważniejszych międzynarodowych firm projektowych w tym sektorze, m.in. . B&B Italia, Boffi, Luceplan, Tribù, KFF, Studio TK, Kasthall, Snaidero, Cassina, Gallotti e Radice, Molteni & C, Moroso, Varaschin, Punt, Riva 1920, Effeti, Mutina, Poliform, Cappellini i Viccarbe.
W swoich projektach, estetyce formalnej, innowacjach i inżynierii daje życie niepowtarzalny i rozpoznawalny styl, charakteryzujący się ciągłym połączeniem wzornictwa przemysłowego , architektury i dekoracji wnętrz: połączenie, które daje nieoczekiwane wykorzystanie przestrzeni, z innowacyjnym i konkretne rozwiązania techniczne, od oświetlenia po elewację, od podziałów wnętrz po rozwiązania projektowe roślin

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek