MIST-O

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MIST-O

Produkty projektanta: mist-o

Nasze podejście ma na celu przekazanie wizji świata, w którym rzeczy i relacje powstają z połączenia i spotkania różnych znaczeń i symboli. To właśnie z tego nieustannego, chaotycznego dialogu powoli zmierzamy w kierunku jasnego nowego porządku. Jest jak mgła, która jawi się zewnętrznemu obserwatorowi jako duża, zjednoczona masa, która porusza się i oddycha jako całość, ale która zasadniczo składa się z nieskończonej liczby pojedynczych kropelek wody. Przedstawiamy więc studium rzeczy i relacji z różnymi kulturami, które nie jest powierzchowne, ale bada wspólny archetyp, czystą esencję rzeczy.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek