MIST-O

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MIST-O

Produkty projektanta: mist-o

Nasze podejście ma na celu przekazanie wizji świata, w którym rzeczy i relacje powstają z połączenia i spotkania różnych znaczeń i symboli. To właśnie z tego nieustannego, chaotycznego dialogu powoli zmierzamy w kierunku jasnego nowego porządku. Jest jak mgła, która jawi się zewnętrznemu obserwatorowi jako duża, zjednoczona masa, która porusza się i oddycha jako całość, ale która zasadniczo składa się z nieskończonej liczby pojedynczych kropelek wody. Przedstawiamy więc studium rzeczy i relacji z różnymi kulturami, które nie jest powierzchowne, ale bada wspólny archetyp, czystą esencję rzeczy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek