MISCHA COUVRETTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

MISCHA COUVRETTE

Produkty projektanta: Mischa Couvrette

To nie była czysta osmoza, którą Mischa Couvrette użyła do zbudowania hollis + morris. Z wrodzonym talentem do budowania, Couvrette rozwinął swoje uznanie dla projektowania, obracając się wokół grupy początkujących architektów, gdy pracował na studiach licencjackich z nauk o środowisku. Dzięki nowo odkrytej pasji do projektowania Couvrette odkrył, że robi meble na Wschodnim Wybrzeżu, i ostatecznie udał się do Toronto na roczną podróż do Gwatemali na łodzi, którą wraz z przyjacielem remontowali.
Projekty Couvrette pokazują niezachwianą prawdę. materiały - odzwierciedlenie jego prostoty. Budowanie marki hollis + morris nie tylko ujawniło ukrytą kreatywność Courvette, ale także jej niezwykłą ambicję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek