MIRKO MILIČIĆ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

MIRKO MILIČIĆ

Produkty projektanta: Mirko Miličić

Mirko Miličić urodził się 9 stycznia 1985 roku w Zagrzebiu, gdzie ukończył studia na Wydziale Architektury, uzyskując tytuł Master of Arts in Design. Jego pracę charakteryzują proste i jasne linie, które wykorzystuje do osiągania potężnych i innowacyjnych rozwiązań opartych na procesach metodologicznych. Oprócz pracy w obszarze produktów, mebli i wnętrz, zajmuje się również projektowaniem stron internetowych, grafiką i motion designem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek