MIRIAM MIRRI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MIRIAM MIRRI

Produkty projektanta: Miriam Mirri

Urodzona w Bolonii w 1964 roku Miriam Mirri ukończyła Scuola Superiore di Disegno Anatomico i studiowała projektowanie i komunikację na Università del Progetto w Reggio Emilia. Po kilku intensywnych doświadczeniach w miejscu pracy, najpierw w Branson-Coates w Londynie, a następnie na Università del Progetto i studiu Stefano Giovannoni w Mediolanie, na początku 2000 roku została freelancerem. Od tego czasu projektuje artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria dla zwierząt, artykuły dzienne i nocne, zegarki, meble i meble uzupełniające, współpracując z Alessi, MandarinaDuck, Henkel, Seiko, Corian®DuPont, Häagen-Dazs, Bassetti, Coop, Coin, Sigg , Meritalia, Plust Collection i UnitedPets. Prowadziła warsztaty i wykładała w różnych szkołach projektowania. Brała udział w wielu wystawach krajowych i międzynarodowych, m.in.: I i II Triennale Design Museum w Mediolanie w 2008 i 2009 roku; Nowe włoskie wzornictwo, Triennale di Milano 2007; Corian®: 40s-40 Projektanci, Mediolan 2007; The Art of Italian Design, Megaron w Atenach, 2005; i D przychodzą Design. La mano la mente il cuore.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek