MIKKO LAAKKONEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MIKKO LAAKKONEN

Produkty projektanta: Mikko Laakkonen

Mikko Laakkonen urodził się w Espoo w 1974 roku. Po ukończeniu studiów jako producent instrumentów muzycznych studiował projektowanie mebli na Uniwersytecie Nauk Stosowanych Kymenlaakso
, a następnie uzyskał tytuł magistra na Uniwersytecie Sztuki i Projektowania w Helsinkach.
Po kilku latach pracy w firmach projektowych i architektonicznych, Mikko założył w 2004 roku Studio Mikko Laakkonen.
Pracownia oferuje usługi projektowania produktów z naciskiem na przedmioty codziennego użytku. Projekty Mikko były prezentowane na kilku wystawach w Europie, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Otrzymał szereg międzynarodowych nagród, w tym:
Reddot design award (2012), Good Design Award Chicago Athenaeum (2010) oraz Young Designer of the Year (2009).
Dziś Mikko Laakkonen współpracuje z kilkoma fińskimi i międzynarodowymi firmami, takimi jak Marimekko, Inno, Isku, Martela, Bosa, Casamania, Covo i Offecct.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek