MIKI ASTORI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

MIKI ASTORI

Produkty projektanta: Miki Astori

Miki Astori, nasce w Mediolanie w 1965, laureat w dziedzinie architektury w 1991 na Politecnico di Milano. Rozpocznij swoją działalność zawodową z Antonią Astori i innymi, Parigi z Philippe Starck.
Dal 1995 współpracował z Dryad i jest tytułem własnego studia w Mediolanie. Zajmuję się projektowaniem, architekturą i sztuką wnętrz.
Liczba wzorów, kolekcji i wszystkich przedmiotów dla Driady.
Zmiana tempa w Azji, gołębie, włączone i powiązane z informacjami rzemieślniczymi i lokalnymi metodami produkcji przemysłowej. Grazie a questa esperienza, równolegle all'attività di progettista, sviluppa un esperienza nel campo del product management, per conto di different aziende. I stoisko i współpracownik w sviluppo dei sistemi d'arredamento.
Prawdziwa praca jako projektant i konsultant przy różnych włoskich markach i stratach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek