MIKE TREANOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 447 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 447 elementów

MIKE TREANOR

Produkty projektanta: Mike Treanor

Architekt z zawodu, dyrektor ds. projektów Mike Treanor ma oko na piękne projekty. Podróżując po całym świecie przez prawie rok, zanim ostatecznie założył Mullan Lighting Design w 2008 roku, Mike czerpie inspirację z wielu międzynarodowych stylów. Tutaj ożywia swoje liczne wpływy z projektowania w ruchu w postaci pięknie wykonanych oprawek, którymi może cieszyć się cały świat. Mieszanka czystych linii wraz z klasycznym charakterem i odrobiną światowej klasy kolorów sprawia, że ​​styl Mullan Lightings jest zarówno zabawny, jak i ponadczasowy!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek