MIGUEL MILÀ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MIGUEL MILÀ

Produkty projektanta: Miguel Milà

Miguel Mila Sagnier ukończył część studiów w School of Architecture, ale zrezygnował z tych studiów, aby pracować w studiu z Federico Correą i Alfonsem Milą. W 1958 założył własną firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz i przemysłem. Był świadkiem narodzin hiszpańskiego wzornictwa przemysłowego we wczesnych latach 60-tych i został sześciokrotnie odznaczony przez ADI-FAD „Delta de Oro” . Lampa TMC po raz pierwszy. Zdobył także krajową nagrodę za wzornictwo w swojej pierwszej edycji w 1987 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek