MICKAËL KOSKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2020
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Mickaël Koska
  • Producent: Pulpo
  • Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Cena: Cena od 1570.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MICKAËL KOSKA

Produkty projektanta: Mickaël Koska

KOSKA to studio i marka projektowa z siedzibą w Marsylii, stworzona przez Mickaëla Koskę w 2013 roku. Mickael Koska, samouk i pasjonat projektowania i sztuki, stopniowo wyrobił sobie markę na południu Francji. Zaczyna od materiałów pochodzących z recyklingu, a od dzieciństwa inspiruje go życie, by tchnąć życie w zaskakujące kreacje. Stopniowo rysuje własne elementy i szybko postanawia doskonalić się poprzez integracyjne szkolenie stolarskie w szkole Boulle w Paryżu. Zaraz po odejściu założył swoją pracownię.
W KOSKA projektujemy, wyobrażamy sobie i utrzymujemy proste, ponadczasowe linie. Skupiamy się na tym, co najważniejsze, odsłaniając formę poprzez detale, co sprawia, że ​​projekt jest wyjątkowy i opowiada historię. Staramy się być ciekawi, naiwni i intuicyjni, dotyczy to głównie emocji.
Nasza produkcja jest uzasadniona, od uruchomienia marki w 2013 roku pracujemy na krótkich odcinkach. Wspieramy przemysł artystyczny współpracując z lokalnymi rzemieślnikami i fabrykami, które zachowują ważne know-how. Preferujemy lokalną ręczną pracę z produkcją francuską. Do realizacji zamówień wykorzystujemy tekturę i opakowania odzyskane od lokalnych odbiorców.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek