MICHELANTONIO RIZZI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MICHELANTONIO RIZZI

Produkty projektanta: Michelantonio Rizzi

Architekt, absolwent IUAV w Wenecji, CasaClima Expert, nauczyciel w Liceo Artistico Sello. Od najmłodszych lat śledził poczynania ojca, ucząc się technik obróbki drewna, szerokich możliwości wykorzystania materiału i dbałości o szczegóły. W zawodzie zajmuje się zarówno architekturą, w tym drewnem, jak i projektowaniem wnętrz. Własne umiejętności operacyjne pozwalają mu samodzielnie wykonywać modelowanie architektoniczne, projektować prototypy akcesoriów i obiektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek