MICHEL TORTEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

MICHEL TORTEL

Produkty projektanta: Michel Tortel

Pochodzący z rodziny naukowców Michel Tortel od najmłodszych lat zainteresował się badaniami. Studiował architekturę jako środek badania formy i technologii. Po zakwalifikowaniu założył firmę produkującą oświetlenie, a następnie własną agencję projektową. Udało się to od samego początku, w szczególności dzięki produkcji szeregu lamp dla Habitatu. Agencja zaprojektowała liczne kolekcje i produkty dla najważniejszych marek w europejskiej produkcji. Równolegle kontynuuje rozwój swojej pracy w zakresie projektowania przestrzeni i projektów urbanistycznych. Michel Tortel wykładał również w ENSET, Créapole i Strate Collège.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek