MICHEL BOUCQUILLON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MICHEL BOUCQUILLON

Produkty projektanta: Michel Boucquillon

Urodzony w 1962 w Belgii, ukończył architekturę w St. Luc nell'1986 Bruksela. Zdobył nagrodę Van Hove Architecture Award w Brukseli za projekt stacji TGV, a następnie pracuje przez dwa lata we Florencji. W wieku 26 lat wygrał Architekturę Izby Parlamentu Europejskiego w Brukseli, gdzie projektował również meble. Ten projekt otworzy również świat designu: VALLI VALLI i poprosił go o produkcję uchwytów, lamp TECNO TECHNOLUX i akcesoriów hemicycle. W 2000 roku otworzył studio projektowania produktów we Włoszech. W 2001 roku reprezentuje Belgię na konferencji Uniwersytetu w Montrealu poświęconej wzornictwu międzynarodowemu. Nell'2005 zdobywa nagrodę „DESIGN PLUS” we Frankfurcie za zbiornik „STRIP” zaprojektowany dla AQUAMASS. Następnie w 2007 roku wygrał sztućce Chicago „DOBRY DESIGN” z „UNIKALNYM” zaprojektowanym dla Auerhahn.
Obecnie mieszka w Lukce w Toskanii, gdzie pracował dla najbardziej prestiżowych firm, takich jak ARTEMIDE, AQUAMASS, AUERHAHN, MARTINELLI LUCE, SERRALUNGA, TECNO, TECNOLUX, VALLI ARREDOBAGNO i VCR.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek