MICHAEL SODEAU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MICHAEL SODEAU

Produkty projektanta: Michael Sodeau

Michael Sodeau urodził się w Londynie w 1969 roku. Studiował projektowanie produktu w Central Saint Martins College of Art & Design, które ukończył w 1994 roku. Współtworzył Inflate i założył własne studio projektowe Michael Sodeau Partnership w 1997 roku.
Oprócz projektowania dla własnej firmy produkcyjnej MSP, Michael projektował dla kilku międzynarodowych producentów, w tym Abet, Architectural Lighting, Asplund, Bute, Christopher Farr, Cloth, E&Y Japan, Thonet Vienna, Gervasoni, Isokon Plus, Liv'it, Magis, Modus, Offecct, Royal Doulton, SCP, Swedese, Tronconi i Wedgwood oraz wystawiał na arenie międzynarodowej z indywidualnymi wystawami w Londynie, Nowym Jorku, Sztokholmie i Tokio, z retrospektywną wystawą w Paryżu.
Michael projektuje również w stałej kolekcji Muzeum Wiktorii i Alberta, aw 2000 roku ukazała się książka o jego pracy pod redakcją Alexandra Payne'a pod redakcją Alexandra Payne'a. Zdobyła kilka nagród, w tym m.in. Red Dot Award dla Best of Best w pr. Kategoria projektu produktu dla gamy papeterii ANYTHING, marki opracowanej przez Sodeau dla Suikosha w Japonii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek