MICHAEL GELDMACHER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MICHAEL GELDMACHER

Produkty projektanta: Michael Geldmacher

Michael Geldmacher urodził się w 1968 roku. Podczas studiów na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Monachium poznał Evę Paster i w 1999 roku założył w stolicy Bawarii studio „Neuland Industriedesign”.
Ich wspólne credo dotyczące projektowania: „Produkty są wyrazem spojrzenie na życie. Zgodnie ze zmieniającymi się wartościami i systemami poszukujemy nowych fraz. To prowadzi nas do ponownej oceny funkcji i znajdujemy nowy wyraz estetyczny. "
Od 1999 do 2005 Eva Paster i Michael Geldmacher, którzy obecnie pracują również jako wykładowcy, poświęcili się klasycznemu wzornictwu przemysłowemu (technologia medyczna, produkty outdoorowe, gry, kosmetyki). Od 2005 roku skupili się na projektowaniu mebli dla międzynarodowych klientów, takich jak Interlübke, mdf italia, Nils Holger Moormann, Kristalia, b-line i Magazin.
Projektanci otrzymali za swoją pracę kilka nagród, w tym Elle Deco Design Award 2006, nominację do Compasso D'Oro 2007, Chicago Good Design Award, IF product design award, nominację do nagrody projektowej Republiki Federalnej Niemiec, nagrodę za projekt tapety 2011 i inne nagrody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek