METTE SCHELDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

METTE SCHELDE

Produkty projektanta: Mette Schelde

Architekt Mette Schelde łączy architekturę, przestrzeń i przedmioty. W 2013 roku ukończyła Szkołę Architektury w Aarhus, a dziś prowadzi własną pracownię.
Jej projekty obejmują elementy architektury, przestrzeni i obiektów, które kształtują się zarówno z eksperymentalnego, jak i konceptualnego podejścia do formy i funkcji.
Mette otrzymała za swoją pracę kilka nagród, w tym Up/Coming Award, Great Idea Award i FSC Design Award.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek