MENEGHELLO PAOLELLI ASSOCIATI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MENEGHELLO PAOLELLI ASSOCIATI

Produkty projektanta: Meneghello Paolelli Associati

Meneghello Paolelli Associati
www.menghellopaolelli.com
Sandro Meneghello i Marco Paolelli, obaj urodzeni w 1979 roku, ukończyli Politechnikę Mediolańską w 2004 roku pod kierunkiem Roberto Palomby i Paolo Rizzatto. Osobno zbierają różne międzynarodowe doświadczenia: od Central Saint Martins College w Londynie i Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii w Trondheim po Köln Kisd University i EDF R&B w Paryżu, zanim rozpoczną swoje studio w Mediolanie. Od 2005 roku współpracują z kilkoma firmami włoskimi i zagranicznymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek