MAYICE STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MAYICE STUDIO

Produkty projektanta: Mayice Studio

Ponieważ materiały Mayice mają duszę, produkty i przestrzenie są tworzone i konstruowane przy użyciu połączenia kunsztu i technologii.
Marta Alonso Yebra i Imanol Calderón Elósegui to utalentowani architekci i projektanci z pasją.
W latach 2004-2014 pracowali dla kilku architektów. badania, w których piękno, rygor i innowacyjność są uważane za podstawowe zasady, z wyróżnieniami takimi jak Enric Ruiz Geli, AMID cero 9 i Herzog & De Meuron. Mayice została założona w 2014 roku w oparciu o zasady eksperymentu, innowacji w przestrzeni i przedmiotach, z naciskiem na lokalne rzemiosło w połączeniu z technologią, takie jak szkło i elementy świetlne dla Real Fábrica de Cristales i Filamento, oba projekty są prezentowane w Galerii Rossana Orlandi, nie zapominając o Skywalk na Skale Gibraltarskiej.
2015 Elle Deco Najlepsza młoda hiszpańska projektantka. Wyróżnienie specjalne 2015 Architizer Awards.
2018 Filamento Born Awards Hiszpania, 2018 Filamento Best Product IED Awards Madryt.
2018 Shortlist Dezeen Awards. 2019 7. nagroda Casa Decor Interior Design Award, wyróżnienie specjalne, Luz x Simon.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek