MAX INGRAND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

MAX INGRAND

Produkty projektanta: Max Ingrand

Słynny francuski mistrz szklarski i dekorator był przez dekadę dyrektorem artystycznym FontanaArte, począwszy od 1954 r. firmy noszącej jej imię.
Po ukończeniu Szkoły Sztuk Pięknych w Paryżu specjalizował się w sztukach dekoracyjnych pod okiem wielkich artystów, takich jak Jacques Grüber i Charles Lemaresquier. Wyprodukował dużą liczbę witraży do budynków sakralnych, hoteli i miejsc publicznych i został odznaczony francuską Legią Honorową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek