MAURO LIPPARINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

MAURO LIPPARINI

Produkty projektanta: Mauro Lipparini

Mauro Lipparini Ukończył architekturę w 1980 roku na Università degli Studi we Florencji, gdzie pracował również jako profesor. Wygrał międzynarodowe konkursy projektowe Young & Designer Milan (1987) oraz International Du Pont Award Köln (Niemcy, 1988 i 1989). Intensywna działalność firmy Lipparini w zakresie wzornictwa przemysłowego obejmuje meble biurowe i domowe, przemysł tekstylny i inne produkty opracowane dla wielu firm w Europie i Japonii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek