MAURIZIO PRINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Zewnętrzne
  • Projektant: Matteo Ragni
  • Projektant: Maurizio Prina
  • Producent: Plust
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 358.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MAURIZIO PRINA

Produkty projektanta: Maurizio Prina

Maurizio Prina urodził się w 1985 roku w Bielli. Po ukończeniu studiów artystycznych w Novarze i zajęciach z Wzornictwa Przemysłowego w Europejskim Instytucie Wzornictwa w Mediolanie, rozpoczyna współpracę z Alessandro Ciffo, która trwa, konsolidując koncepcje własnej produkcji i relacji między sztuką a designem. W 2006 roku rozpoczyna współpracę z Matteo Ragnim i Giulio Iacchettim w studiu Aroundesign. W 2007 roku zaczyna być częścią studia Matteo Ragni, gdzie śledzi różne strony wzornictwa przemysłowego: nie tylko opracowywanie projektów produktów, mebli, lamp i opraw, ale także projektowanie wystaw na targi i muzea. Pracownia zajmuje się również doradztwem artystycznym i projektowym, zarówno dla klasycznych marek, jak i dla nowych start-upów. W ostatnich latach pracował dla Alessi, Alpi, Campari, Danese, Fantoni, Lavazza, Lorenz, Pandora Design, Pinetti, Plank, Plust, Poltrona Frau, Triennale di Milano, W-eye i wielu innych. Od 2012 roku rozpoczął również pracę jako niezależny projektant. Jego wielką pasją jest, w dowolnej kolejności, dobre jedzenie, projektowanie i granie na gitarze basowej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek