MAURIZIO MANZONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MAURIZIO MANZONI

Produkty projektanta: Maurizio Manzoni

Maurizio Manzoni, urodzony w Nuoro w 1967 roku, absolwent architektury we Florencji, rozpoczyna swoją karierę w branży wzornictwa przemysłowego w wiodących firmach we Włoszech i za granicą. Jego praca obejmuje projektowanie wnętrz, grafikę, projektowanie stoisk, projektowanie tkanin i projektowanie żeglarskie łodzi motorowych i jachtów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W 1999 roku został mianowany niezależnym profesorem na Uniwersytecie we Florencji na kierunku "Projektowanie i Relief oraz Diagnostyka Tekstyliów" (Wydział Ceł i Mody - Wydział Wzornictwa Przemysłowego). Obecnie mieszka i pracuje we Florencji, gdzie w 2001 roku wraz z projektantem prof. Roberto Tapinassim założył StudioMEMO.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek