MAURIZIO DURANTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2007
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Maurizio Duranti
  • Producent: Slide
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 369.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MAURIZIO DURANTI

Produkty projektanta: Maurizio Duranti

Maurizio Duranti urodził się we Florencji w 1949 roku, mieszkał w mediolańskiej Operze Dove jako architekt i projektant.
Ma ukierunkowaną postawę dydaktyczną dla Facolta di Architettura di Genova jako asystent w realizacji projektów od 1976 do 1980. Europeo di Design w Mediolanie od 1984 do 1989.
Opracował architekturę, wszystkie projekty, większość obiektów, salonów sprzedaży, które zostały wydane na znaczkach państwowych i wschodnich dla szczególnie nowatorskich projektów. projektu od 1990 roku i opracowała projekty odnoszące sukcesy dla ważnych projektów w różnych zestawach produkcyjnych dla przypadku produktu materiałowego i technologicznego. > Zdobył nagrody za GOOD DESIGN AWARD w Stanach Zjednoczonych w latach '96/'97/'98/'03/'05 oraz w Segnalizing People na 18° Compass w Mediolanie w '98.
Liczba prodotti da lui disegnati sono presenti nelle kolekcji stałych muzeów: Athenaeum w Chicago, Bunkamura Design Collection w Tokio, Neue Samlung Museum w Monaco w Bavier, Museo del Design i Arti Arti Decorative w Gent, Victoria & Albert Museum w Londynie. Numerosi articoli pubblicati on nazionale ed estera, w jednym państwowym wydaniu monografii: „Maurizio Duranti, Avventure Progettuali”, D. Baroni, Agepe 1991 i „Maurizio Duranti, Disegni & Design”, D. Baroni, Collana i MENIR, wyd. L'archivolto, 1993.
Tra le mostre personali ricordiamo: "Oggetti d'uso in legno e ceramica" (Mediolan 1988), Metafora dell'oggetto (Mediolan 1988), La casa mediterranea (Bolonia 1991) Avventure Progettuali ( Bolonia 1991), La stanza della metoda (Bologna 1991) Rituali Domestici (Francoforte 1993), Going Home (San Francisco, Houston 1993), Abitare il Tempo (Werona, quasi tutte le edizioni), Good Design (Chicago '96, '97). ), 1998 i 2003).
Uczestniczył w najliczniejszej kolekcji we Włoszech, Germanii, USA, Giappone, Corea, Australii, Hiszpanii, Belgii.
I tak oggetti, które niosą za sobą życie w życiu codziennym, są takie, jak misura. Pur avendo una profonda conoscenza dei processi produttivi i delle mossibilità fisiche dei materiali, rifiuta l'immagine tecnologica na rzecz un'immagine di tipo narativo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek