MATTI KLENELL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 12 elementów

MATTI KLENELL

Produkty projektanta: Matti Klenell

Matti Klenell (1972) ukończył studia MFA w Konstfack w Sztokholmie w 1999 roku.
W 2000 roku założył Matti Klenell Studio, które dziś współpracuje z różnymi komisjami projektowymi dla dużej liczby klientów. Oprócz projektów do masowej produkcji, pracownia realizuje także prace limitowane oraz publiczne i prywatne zamówienia artystyczne.
Od 2000 do 2006 roku Matti Klenell był kierownikiem wydziału w Beckmans College of Design w Sztokholmie.
W 2003 Matti Klenell otrzymał nagrodę Ljunggren Design Prize. Jego prace znajdują się w stałych kolekcjach Szwedzkiego Muzeum Narodowego w Sztokholmie w Szwecji, Muzeum Wzornictwa i Sztuki Stosowanej w Gardabaer na Islandii oraz Värmland Museum w Karlstad w Szwecji.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek