MATTHEW MCCORMICK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MATTHEW MCCORMICK

Produkty projektanta: Matthew McCormick

Umysł Mateusza dostrzega potencjał we wszystkim, co go otacza. Zainspirowana kształtem i formą, zaintrygowana kompozycją i mająca na uwadze wpływ projektu, każda kreacja jest wyrazem dobrze poinformowanej wizji i precyzyjnie dostrojonego technicznego rozumienia inżynierii i produkcji.
Wierzy w zaszczepianie pasji w projektach, dzielenie się historią ludzi stojących za pracą i tworzenie dostępu do nowego spojrzenia na to, co ożywia przestrzeń. Dzięki umiejętności przekształcenia prostego pomysłu w fascynującą instalację, jego poświęcenie się ciekawości kształtuje jego proces, manipulację materiałową i konceptualizację.
Jako filozofia nie jest sumą jej części.
- to nieodłączna wartość ich połączenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek