MATTEO ZORZENONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

MATTEO ZORZENONI

Produkty projektanta: Matteo Zorzenoni

Jego badania koncentrują się głównie na materiałach i ich ograniczeniach, co prowadzi do odkrywania ich potencjału. Jego projekty były wystawiane w Maxxi Museum w Rzymie, Biennale d'Arte i Design of St. Etienne, London Design Festival, Biennale w Wenecji. Był nauczycielem w IUAV w Wenecji, współpracuje z IED w Madrycie oraz prowadził warsztaty dla Domaine de Boisbuchet (Vitra Design Museum). Po współpracy z Fabrica, Centrum Badań Komunikacyjnych Benetton rozpoczęło nowy projekt z Jaime Hayonem, który wciąż trwa. Jego badania w świecie rękodzieła kontynuują projekty dla takich klientów jak: Cappellini, Mercedes Benz, Replay, Alcantara, Bosa Ceramiche, Miniforms.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek