MATTEO THUN & PARTNERS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Projektant: Matteo Thun & Partners
    • Producent: Inda®
    • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MATTEO THUN & PARTNERS

Produkty projektanta: Matteo Thun & Partners

Matteo Thun & Partners to biuro architektoniczno-projektowe, kierowane przez Matteo Thuna i Antonio Rodrigueza, z siedzibą w Mediolanie we Włoszech i oddziałem w Monachium w Niemczech. Projekty studia inspirowane są ponadczasową prostotą i nastawione na ludzką skalę. Założona w 1984 roku firma działa na arenie międzynarodowej w sektorach hotelarskim, medycznym, mieszkaniowym, biurowym i handlowym oraz projektowania produktów.
Składający się z zespołu 70 interdyscyplinarnych architektów, projektantów wnętrz, projektantów produktów i grafików, Matteo Thun & Partners pracuje od mikro do makro z naciskiem na zarządzanie bardzo złożonymi projektami. Prace skupiają się na trwałości estetycznej, trwałości technologicznej oraz przyszłym życiu budynków i produktów. Głęboki szacunek dla duszy projektu i wrażliwe podejście do indywidualności klienta to klucz do wszystkich prac Matteo Thun & Partners.
Specjalizując się w branży hotelarskiej, ze szczególnym uwzględnieniem projektów luksusowych hoteli i rezydencji z charakterem, Matteo Thun & Partners dostarcza niestandardowe i gotowe koncepcje obejmujące rozwiązania architektoniczne, wnętrzarskie i oświetleniowe. Dobre samopoczucie jest również kamieniem węgielnym filozofii projektowania. Najwyraźniej wyraża się to w projektach opieki zdrowotnej, w których najważniejszy jest związek między pacjentem a jego środowiskiem fizycznym.
Architektura i aranżacja wnętrz Matteo Thun & Partners jest wynikiem nieustannego dialogu między klientami, lokalizacją, jej mieszkańcami i kulturą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek