MATTEO CIBIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

MATTEO CIBIC

Produkty projektanta: Matteo Cibic

Matteo Cibic urodził się 5 października 1983 roku w Parmie we Włoszech. Współpracuje z Camuffo Studio i pracuje jako przewodnik dla artystów odwiedzających Centro Candiani i Fabrica. Po ukończeniu szkoły średniej przenosi się do domu swojego wujka w Mediolanie i zapisuje się na Politechnikę w Mediolanie, gdzie zdobywa dyplom z projektowania produktu, pracując na pełny etat w Cibic & Partners. W Mediolanie rozpoczyna współpracę z innymi młodymi artystami i poświęca się galerii Le Case d'Arte Pasquale Leccese; produkuje duże rzeźby ze styropianu i gumy piankowej, filmy wideo i duże płótna. W 2004 roku razem z Reisem Straverem i Andresem Raymondesem realizuje filmy do mikrorzeczywistości, które prezentowane były na Biennale w Wenecji, w Kunsthaus Museum w Grazu i Cisa Palladio Vicenza. Milan i zakłada własną firmę zajmującą się zarządzaniem artystycznym i projektowaniem. Pracował w Fabrica (Benetton Communications Research Center) w 2006 roku, a obecnie mieszka i pracuje między Vicenzą a Mediolanem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek