MATHILDE BRETILLOT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Mathilde Bretillot
  • Producent: Ligne Roset
  • Kraj pochodzenia: Francja
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MATHILDE BRETILLOT

Produkty projektanta: Mathilde Bretillot

Urodzona w Paryżu Mathilde Bretlot wkrótce rozpoczęła karierę w międzynarodowym kontekście.
Po kilku latach spędzonych w Mediolanie i Londynie, pracując z Martine Bedin, a następnie Rossem Lovegrove, zdecydowała się osiedlić w Paryżu, gdzie zaproponowano jej współpracę z Philippem Starckiem.
To wieloletnie doświadczenie skłoniło ją do rozpoczęcia własnej praktyki.
W 2010 roku założyła Mathilde Bretillot Créations.
Równolegle do kariery zawodowej Mathilde Bretillot była profesorem w ESAD de Reims, School of Art and Design, gdzie przez 12 lat (1994-2006) koordynowała dział projektowy i odpowiadał za rozwój.
Od 2006 roku jest członkiem "La Mission des Métiers d'Art" przy francuskim Ministerstwie Kultury.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek