MARTYN LAWRENCE BULLARD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARTYN LAWRENCE BULLARD

Produkty projektanta: Martyn Lawrence Bullard

Martyn Lawrence Bullard to wielokrotnie nagradzany projektant wnętrz z Los Angeles, znany z szerokiej gamy stylów i eklektycznych, a jednocześnie wyrafinowanych i zachęcających wnętrz. Martyn jest konsekwentnie wymieniany jako jeden ze 100 najlepszych projektantów wnętrz na świecie przez Architectural Digest, stale wymieniany A Elle Decor i jednym z 25 najlepszych projektantów według The Hollywood Reporter. Martyn, popularna osobowość telewizyjna, wystąpiła w przebojowym serialu Bravo, Million Dollar Decorators i prowadził Hollywood Me na Channel 4 w Wielkiej Brytanii, a także w wielu programach telewizyjnych poświęconych projektowaniu w ponad 65 krajach. różnorodność stylów w połączeniu z niezrównaną dbałością o szczegóły i dbałością o jakość przyniosły mu znaczące międzynarodowe uznanie. Jego prace zostały opublikowane w ponad 4000 publikacji na całym świecie, w tym Architectural Digest, ELLE Decor, House & Garden, W, Vogue, House Beautiful, Harper's Bazaar, Departtures, New York Times, Wall Street Journal i Los Angeles Times. Okładka Architectural Digest przedstawiająca domy Khloe i Kourtney Kardashian zaprojektowana przez Martynę była jednym z najlepiej sprzedających się numerów wszech czasów. Rizzoli wydała dwie monografie twórczości Martyna Żyj, kochaj i decoruj, a ostatnio Design & Decoration, która daje nam wgląd w jego wspaniały świat wnętrz z niebanalnym detalem.
Klientami Martyna z listy A są m.in. Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Tommy Hilfiger, Cher, Ellen Pompeo, Eva Mendes. Oprócz swojego znakomitego portfela nieruchomości Martyn nadzorował również projektowanie niektórych z najlepszych nieruchomości hotelowych na świecie, w tym nowo otwartego Prospect w Hollywood, kultowego hotelu Colony Palms w Palm Springs, The Sands w Indian Wells, hotelu Californian w Santa Barbara, Chateau Gütsch w Lucernie w Szwajcarii, flagowa restauracja Red O szefa kuchni Ricka Baylessa i The Residences at Seafire na Kajmanach; obecnie nadzoruje projekty hotelowe w Stambule i Miami Beach, a także Four Seasons Residences w Los Angeles.
Oprócz swojego studia projektowego, Martyn stworzył tytułową kolekcję tkanin wewnętrznych i zewnętrznych, tapet, mebli i akcesoriów domowych dostępnych za pośrednictwem swojej firmy. Zaprojektował także kilka kolekcji tkanin dla czcigodnego domu Schumacher, linie płytek dla Ann Sacks, dywany z The Rug Company, kolekcję zastaw stołowych z producentem porcelany Haviland Limoges, a także współpracował z producentem srebra Christofle i producentem kryształów Daum .
Wiosną 2017 r. Martyn otworzył własne atelier na Melrose Avenue w West Hollywood, a jego niedawna współpraca z marką obejmuje kolekcję mebli ogrodowych Harbour, linię tapet Cole & Son, kolekcje oświetlenia Corbett Lighting, wprowadzenie do użytku wewnętrznego tkaniny i materiały zewnętrzne z gigantycznymi bylinami tekstylnymi oraz kolekcją elementów dekoracyjnych, wyposażenia domu i dzieł sztuki w wiodącej wielokanałowej sieci sprzedaży detalicznej Frontgate. Trzy ekskluzywne kolekcje, które Martyn stworzył we współpracy z Frontgate, są częścią trwającej, wieloletniej współpracy z detalistą.
Kiedy nie podróżujesz po świecie, projektując wykwintne wnętrza i szukając jedynych w swoim rodzaju antyków i dekoracji, Martyn dzieli swój czas między romantyczne odosobnienie w Hollywood Hills a arcydzieło z połowy wieku na pustyni południowej Kalifornii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek