MARTIN SCHMITZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2014
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Martin Schmitz
  • Producent: Boffi
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARTIN SCHMITZ

Produkty projektanta: Martin Schmitz

Urodzony w 1980 roku w Kolonii, pracuje jako niezależny projektant przemysłowy w zakresie projektowania stoisk i wystaw, a także projektowania produktów i sklepów.
Jest członkiem ATELIER FÜR SZENOGRAFIE oraz współzałożycielem sieci hellauf GbR i NON SQUARE PIGS. Jego głównymi klientami są Hermés, AUDI AG, Wempe, Baudek & Schierhorn, Stevens Bikes, PAPERLUX, Klein & More, Klein Robotics, Viva con Agua, Computerspiele Museum, GOLFCRAFT, KZ-Gedenkstätte Neuengamme, ROLF BENZ, INDEX, Labs Design, Stilwerk Hamburg.
Jego prace to przede wszystkim interakcja z widzem. Znajduje to odzwierciedlenie w jego projektach przestrzennych i projektach produktów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek