MARTA LAUDANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARTA LAUDANI

Produkty projektanta: Marta Laudani

Absolwentka architektury Marta Laudani pracuje głównie w Rzymie i Mediolanie. Zajmuje się projektowaniem (m.in. dla Driade, Fiam, Glas, Oluce, Salviati), architekturą wnętrz (jej prace publikowane były w czołowych magazynach włoskich i międzynarodowych, a w 2004 roku brała udział w „News from the Inside” Biennale Architektury w Wenecji) oraz projekt wystawy (w 2001 roku w Rzymie na zlecenie Fiat Engineering zaprojektowała renowację Muzeum Cywilizacji Rzymskiej) . tematy z życia i projektowania: w latach 2001-2005 wykładała architekturę wnętrz i historię współczesnego designu na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie , jest autorką wielu artykułów, które ukazały się w takich magazynach jak „Abitare”, „Arredare” i „Domus”. autor książek wydawanych przez Electa i Abitare Segesta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek