MARTA BAKOWSKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MARTA BAKOWSKI

Produkty projektanta: Marta Bakowski

Projekty Marty Bąkowski to celebracja kolorów i materiałów, dwóch dominujących elementów, które często są punktem wyjścia jej projektów. Jej obiekty podążają za prostymi i graficznymi kształtami o podstawowej funkcjonalności, pozostawiając w ten sposób miejsce na cechy dotykowe i ekspresyjne, jednocześnie zachęcając do wyobraźni, interpretacji i zawłaszczenia.
Pracując z dwoistością i dekontekstualizacją, jej projekty są grą przeciwieństw, kontrastów i porwań . W ten sposób naturalne materiały spotykają się z technologią, Craft flirtuje z przemysłem, a prymitywne inspiracje zamieniają się w popowe i nowoczesne tłumaczenia.
Dla projektanta jest to kwestia opracowania języka, który pozwoli przedmiotom funkcjonować poza praktycznością. Tworząc połączenia i silne ewokacje poprzez rozwój wartości estetycznych, ma na celu dotknięcie „uczuciowego” i zachęcenie do relacji między użytkownikiem a przedmiotem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek